Hecoviny 68 - soubor Nahodile - DK Akord Ostrava

Hecoviny 68 – soubor Nahodile

19. duben 2024 | 19:00

Divadlo, Hudba | Velký sál

Divadelní soubor NAHODILE pod vedením Zdeňka Kačora vytváří vlastní autorský pořad HECOVINY aneb Legrace není nikdy dost.

Premiéra nového dílu autorského zábavného pořadu pro dospělé v podání ostravského divadelního souboru Nahodile.

Z původně malého klubového pořadu se léty stal zábavný pořad, který díky velkého zájmu se z malého klubové prostoru přesunul do velkého sálu. Zde ponechal kavárenské uspořádání s možnosti občerstvení diváků v průběhu pořadu. Jde totiž o jistý druh kabaretu pro dospělé, který je z pestré palety různých zábavných žánrů (scénky, skeče, písničky, pohybová vystoupení, úlety všeho druhu) leckdy s nadsázkou a přichutí recese. Nebojí se dělat si legraci sami ze sebe. Občas zpracovávají témata ze současnosti v satirickém duchu. Po celou dobu své více jak 30-ti leté historie byli a jsou stále autorským divadlem, které neustále vymýšlí nové originální věci. Každý rok vzniká vždy premiérový díl tohoto pořadu, ve kterém se snaží přijít s novými nápady i tématy. V posledních letech hojně využívají i videoprojekci, která jako kulisa umocňuje divácký zážitek. Pro zpestření si zvou do pořadu také různé hosty, kteří obohatí nabídku programových vstupů Nahodile.

I letos v dubnu na diváky čekají premiérové Hecoviny, dvě hodiny zábavy a legrace, které není nikdy dost.

Pokud Vás zarazilo číslo 68, které se běžně v názvu nevyskytuje, podívejte se na FB souboru Nahodile. I vy můžete vyhrát v soutěži.

Režie: Zdeněk Kačor

vstupné 210 Kč

Na co se u nás můžete dále těšit?

Kollárovci

25|10