HELENA 60 let na scéně – Helena Vondráčková & Charlie Band - DK Akord Ostrava

HELENA 60 let na scéně – Helena Vondráčková & Charlie Band

26. říjen 2024 | 19:00

Hudba | Velký sál

Helena Vondráčková a její doprovodná kapela Charlie Band vyrážejí na koncertní turné HELENA 60 let na scéně. Jedná se o šesté turné v řadě v produkci Agentury MM Praha. Jako exkluzivní host se představí Tomáš Slavíček – tanečník, choreograf, a především několikanásobný mistr světa ve stepu. S Helenou Vondráčkovou spolupracuje od roku 2009. V repertoáru mají řadu společných stepařských čísel, která mají u diváků vždy obrovský úspěch.

Poslechnout si můžete nejen osvědčené hity jako jsou Dlouhá noc, Sladké mámení, Dvě malá křídla tu nejsou, Já půjdu dál nebo Vzhůru k výškám, těšící se mezi fanoušky stále velké oblibě, ale i písně ze 70. a 80. let v nových aranžmá a poslední novinky z posledního studiového alba Tvrdohlavá.

Na hudební scéně působí Helena Vondráčková od roku 1964. Dosud vydala více než 90 LP a CD a celosvětově prodala 20 milionů hudebních nosičů. Je nositelkou mnoha domácích i mezinárodních ocenění, účinkovala v mnoha úspěšných muzikálových projektech a ztvárnila několik rolí ve filmech, pohádkách i seriálech. Stále pravidelně vystupuje nejen doma, ale také v zahraničí, zejména na Slovensku, v Polsku a v Německu. Během své kariéry nazpívala více než 1700 písní a stále natáčí nové.

Přijďte se podívat na jedinečnou LIVE show a užít si dlouhý večer s legendou české a slovenské populární hudby.

Délka koncertu: 90 minut bez přestávky
Vstupné: 790 – 1 390 Kč
Na tuto akci se nevztahují slevy.

Pořadatel akce:
Agentura MM Praha, s.r.o.

Na co se u nás můžete dále těšit?