Hudební Žně 2024 - DK Akord Ostrava

Hudební Žně 2024

31. květen | 18:00 - 1. červen | 23:00

| Poklad Ostrava-Poruba

Objevte nové hudební zážitky! Festival v srdci Poruby v kulturním prostředí.

Nechceme splynout s davem a zařadit se mezi běžné hudební festivaly. Chceme být výjimeční! Proto i letos připravujeme druhý ročník multižánrového hudebního festivalu v Pokladu. Na programu je inteligentní hudba a pestrobarevná škála interpretů, kterou jinde neuslyšíte.

Významní umělci na festivalu

Na festivalu se můžete těšit na známého českého písničkáře a držitele dvou Českých slavíků Tomáše Kluse se svou novou deskou „Cítím“. Legendární česká kapela Monkey Business vám rozproudí krev v žilách v rytmu funky. Energická česká kapela Sto zvířat se svými hity i s nejnovějším albem „Noční ptáci“. Na festivalu se také představí výrazné osobnosti tuzemské a slovenské hudební scény, jako je Katarzia či silná ženská kapela VesnaJeden z největších objevů české jazzové a alternativní scény – Ochepovsky Projectsi letos zahraje své poslední rozlučkové koncerty a nevynechá i ŽněEpoque Quartet & Jan Kučera zahrají směs klasické hudby, jazzu, rocku, popu, funky a špetky cikánské živelnosti.

Na festivalu vystoupí také další talentovaní umělci, jako jsou Vladivojna La Chia, Jiří Schmitzer, KvětyPrimos flamencos, Lomnické Čháve, Funky ChickenKazachstán Dva a Self Made.

Startujeme v pátek 31. května 2024 koncertem Tomáše KluseNa tento koncert si můžete pořídit i samostatnou vstupenku zde.

Více o festivalu zde: dkpoklad.cz

Na co se u nás můžete dále těšit?