Jelen aneb 10 let na prknech - DK Akord Ostrava

Jelen aneb 10 let na prknech

9. duben 2024 | 19:00

Hudba | Velký sál

Oblíbená hudební skupina Jelen si nadělila k narozeninám vyprodanou O2 arenu, na kterou naváže v roce 2024 nečekaným turné. Po deseti letech na koncertních prknech sálů a festivalů vyrazí se speciálním programem na svoji první šňůru v divadelním stylu.

Po velkolepé show v největší domácí hale se tak Jelen vrací do minimalistického prostředí divadel a sálů s intimní atmosférou. Tam svým fanouškům nabídne unikátní zážitek v podobě jim tak blízkého akustického koncertu s povídáním. Bude se nejen zpívat a hrát, ale bude se i vyprávět, diskutovat, smát se a možná i zatlačovat slzy dojetí při vzpomínkách na cestu ze zkušebny až na vrchol české hudební scény.

„Připravujeme pro turné akustičtější podobu našich songů a vybíráme i písně, které jsme dlouho nehráli. Samozřejmě na cestách s kapelu probíráme, o čem v divadlech povyprávíme. Chceme ukázat jinou tvář Jelena, než lidé znají z našich velkých koncertů a zapojit diváky, aby se aktivně účastnili dění. Ještě ladíme finální podobu vystoupení, už teď ale víme, že to bude osobní a neopakovatelný zážitek!“, doplňuje se svým charakteristickým úsměvem zpěvák Jindra Polák.

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost oslavit s Jeleny deset let. Více informací o turné se dozvíte na stránkách kapely Jelen.

Délka představení: 3 hodiny bez přestávky

Vstupné: 890,- Kč

Možnost slevy: slevy ZTP/P 50%

Pořadatel: Kontakt pro novináře a Média: Tereza Severýnová, +420 723 831 541, zaridim@zlprodction.cz

Akord & Poklad je pouze poskytovatelem prostor a prodejcem vstupenek.


Na co se u nás můžete dále těšit?

Mirka na cestách

23|05