Miss Babča a Štramák roku 2024 - DK Akord Ostrava

Miss Babča a Štramák roku 2024

28. únor | 20:00 - 31. květen | 20:00

Pro seniory | Akord Ostrava-Zábřeh

Už jste na svém narozeninovém dortu sfoukli 65 svíček? Bydlíte v Moravskoslezském kraji? Chcete se pobavit, poznat nové lidi a ukázat svůj šarm a talent? Pak neváhejte a přihlaste se do soutěže Miss Babča a Štramák roku 2024 v Akordu.

Soutěž je určena pro všechny seniory, kteří mají chuť zkusit něco nového, mají smysl pro humor a radost ze života. Letos se uskuteční již osmý ročník Miss Babča a čtvrtý ročník Štramák roku. Soutěž startujeme v březnu a vyvrcholí v září, kdy budeme znát vítěze.

Přihlášené soutěžící čeká skvělý kolektiv, nová přátelství, ale také učení se novým dovednostem jako je pohyb na pódiu, práce s mikrofonem, překonání trémy před plným sálem a další. Bude to zábava jak pro vás, tak pro diváky! Přihlásit se můžete od března do konce května.

Zúčastnit se mohou ženy a muži starší 65 let s trvalým bydlištěm v Moravskoslezském kraji. Do soutěže se mohou přihlásit účastníci minulých ročníků (kromě roku 2023).

Přihlášení je možné buď osobně, prostřednictvím příbuzných a známých nebo prostřednictvím online formuláře. Vyplňte online formulář nebo kontaktujte naše koordinátory projektu na e-mailu: babca-stramak@akord-poklad.cz.

Uzávěrka přihlášek probíhá právě teď a končí 31. 5. 2024.

Podívejte se na skvělou atmosféru z loňské soutěže Miss Babča a Štramák roku 2023

Na co se u nás můžete dále těšit?

Kollárovci

25|10