Ondřej Havelka a jeho Melody Makers - Poklad na stříbrném plátně - DK Akord Ostrava

Ondřej Havelka a jeho Melody Makers – Poklad na stříbrném plátně

24. březen 2023 | 19:00

Hudba | Akord Ostrava-Zábřeh

Vážení diváci,

z organizačních důvodů na straně účinkujících nemůžeme realizovat koncert Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers, Poklad na stříbrném plátně dne 1. 3. 2023. Náhradní termín je pátek 24. 3. 2023 v 19 hodin v AKORD Ostrava-Zábřeh. Vstupenky zůstávají v platnosti.

Pokud vám náhradní termín nevyhovuje, můžete vstupenky vrátit:

  • vstupenky zakoupené v hotovosti (kartou) lze vrátit v místě zakoupení do středy 4. 1. 2023 (pozor na upravenou pracovní dobu během svátků)
  • v případě e-vstupenek, prosím, požádejte o vrácení vstupného na e-mail vstupenky@akord-poklad.cz do pátku 31.12.2022 (nezapomeňte, prosím, uvést číslo objednávky a číslo účtu, ze kterého byly vstupenky hrazeny).
  • e-vstupenky lze vrátit i osobně v pokladnách Akord, Poklad

Případně budeme rádi, když nám zachováte přízeň a podpoříte nás tím, že si vstupenky vyměníte za jinou akci z naší programové nabídky.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.

Od zrození zvukového filmu dychtilo nadšené publikum nejen po mluveném slovu, ale hlavně po hudbě a zpěvu. Především hudební komedie a první filmové muzikály byly ve velké oblibě. V žádném filmu nesměla chybět aspoň jedna písnička. Proto jsme se rozhodli náš nový koncertní program sestavit z nejhezčích písňových pokladů, které zazněly na filmovém plátně ve třicátých a čtyřicátých letech. Náš společný zážitek bude jistě umocněn tím, že si jistě v mnoha případech budeme při jejich poslechu vybavovat konkrétní scény, v nichž je většinou prudce zamilovaní hrdinové pěli. A tak zazní nejen sladké i žhavé kusy americké provenience, ale i mnohé nesmrtelné písně z nestárnoucích komedií s Oldřichem Novým, Hugem Hassem, Adinou Mandlovou a dalšími hvězdami českého filmu.

Délka představení: 135 minut včetně přestávky

Na co se u nás můžete dále těšit?

Kollárovci

25|10