Pánská šatna aneb Mušketýři v Mexiku - DK Akord Ostrava

Pánská šatna aneb Mušketýři v Mexiku

6. prosinec 2023 | 19:00

Divadlo |

Vážení diváci,

je nám to velmi líto, ale musíme provozních důvodů přeložit představení Pánská šatna, které se má konat ve středu 6.12.2023 v Akordu. O náhradním termínu s agenturou intenzivně jednáme, předběžně o dubnu 2024, dřívější terminy nejsou bohužel možné z důvodu závazků účinkujících. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Počkejte, prosím, na zveřejnění náhradního termínu na našich webových stránkách www.dkakord.cz. Pokud máme na vás e-mail, informaci o náhradním termínu pošleme.

Pokud Vám náhradní termín nebude vyhovovat, můžete vstupenky vrátit:

  • vstupenky zakoupené v hotovosti (kartou) lze vrátit v místě zakoupení, datum do kdy bude  možné vstupenky vrátit upřesníme v návaznosti na náhradním termínu,
  • v případě e-vstupenek, prosím, požádejte o vrácení vstupného na e-mail vstupenky@akord- poklad.cz, nezapomeňte, prosím, uvést číslo objednávky a číslo účtu, ze kterého byly vstupenky hrazeny, datum do kdy bude možné vstupenky vrátit upřesní v návaznosti na náhradním termínu.

Případně budeme rádi, když nám zachováte přízeň a podpoříte nás tím, že si vstupenky vyměníte za jinou akci z naší programové nabídky.

Omlouváme se za komplikace, děkujeme za trpělivost a pochopení.


Martin Dejdar

Představení je kolektivní improvizace herců, úspěšné písničky, řeči, atrakce, nápady, a to vše v režii Martina Dejdara. Nepropásněte jedinečnou příležitost nahlédnout klíčovou dírkou do pánské šatny známých herců. Zažijete spontánní atmosféru propojení herců a diváků s trochou kolegiální škodolibosti. Vždyť někteří z herců spolu hrají již desítky let a prožili společně velkou část hereckého života. To vše se odráží na vzájemných „přihrávkách“ i nekompromisních „smečích.“

Hrají: Martin Dejdar, Jiří Lábus, Petr Vacek, Jan Jiráň, Martin Janouš, Petr Hojer
Délka představení: 1 hodina 45 minut (bez přestávky)
Premiéra: 12. 11. 2012

MOŽNOST SLEVY
Sleva 20 % pro studenty (ISIC nebo jiný studentský průkaz), seniory nad 65 let.
Slevy 50 % pro ZTP, ZTP/P (i doprovod 50 %).
Slevy lze uplatnit pouze při koupi vstupenek v pokladně Akordu nebo Pokladu a vztahují se na 2. a 3. cenové pásmo.

Na co se u nás můžete dále těšit?

Kafe u Osmanyho

07|03